מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

חברתTyromotion  מובילה את תחום שיקום גף עליון בעולם עם מערכות רובוטיות ומערכות מבוססות סנסורים.

המערכות פועלות בסביבת תוכנה ייעודית בשםTyro S  אשר כוללת כלי הערכה ומשחקים לעידוד העבודה האקטיבית והפונקציונלית של המטופל. העבודה בסביבת Tyro S מעניקה יתרון נוסף בכך שסביבת העבודה זהה בין המכשירים לנוחות העבודה של הצוות המטפל והמטופלים.

המוצריםDIEGO

מערכת המשלבת תמיכת משקל ותנועה )אקטיבית/פסיבית) ומסייעת על ידי כבלים שמחוברים למנועים מעל המטופל. הכבלים מחוברים עם רצועות לתמיכת האמה והמרפק של המטופל. המערכת מעניקה תמיכה משקלית ותנועה המשולבת בסביבת משחק ממחושבת. ייחודה בכך שהיא מאפשרת הפעלה יונילטרלית ובילטרלית של הגפיים העליונות.

המערכת מתאימה לשימוש במבוגרים וילדים.

מיועדת למטופלים לאחר פגיעה נוירולוגית (TBI, STROKE, SCI) כשיש צורך במרכיב רובוטי של תנועה.

 לפרטים נוספים ולהורדת הקטלוג - לחצו כאן


AMADEO

מערכת ייעודית להפעלת כף היד והפרדת תנועה באצבעות. המערכת משלבת תנועה אקטיבית/ פסיבית מסייעת לאצבעות כף היד יחד עם סביבת משחק ממחושבת. הזרועות של המערכת מתחברות למטופל באמצעות מגנטים הדבוקים לקצות האצבעות של המטופלים. מתאימה לשימוש במבוגרים ובילדים.

 לפרטים נוספים ולהורדת הקטלוג - לחצו כאן


PABLO

המערכת מורכבת משני חיישני תנועה וחיישן משולב של תנועה ולחץ, הניתנים לחיבור לגוף באמצעות רצועות שונות בהתאם לתנועה המבוקשת, וכן יש אפשרות לחבר את החיישנים לאביזרים שונים לעבודה בי-מנואלית ועוד. בכך מתאפשרת עבודה על מגוון רחב של תנועות גפה ובכללה נשיאת משקל, הפעלת אצבעות וכף יד. החיישנים מחוברים באופן אלחוטי למחשב. המערכת כוללת מגוון רחב של משחקים ובדיקות. מתאימה לשימוש במבוגרים ובילדים לאחר פגיעות נוירולוגיות ו/או אורטופדיות.

 לפרטים נוספים ולהורדת הקטלוג - לחצו כאן


MYRO

המערכת היא למעשה מסך מגע המורכב על גבי מרכב שניתן לשנות את גובהו ואת זווית המסך: מתצורה של שולחן (הוריזונטלי) ועד לתצורה עומדת (ורטיקלי) המסך כולל חיישני מגע, לחץ ותנועה ומאפשר משחק על ידי מגוון רחב של אופציות שליטה ותנועה. המשחקים משלבים תנועה וקוגניציה ברמות שונות. האינטראקציה מתבצעת הן דרך תנועת מגע של היד ללא אביזרים נוספים, כמו כן יש אפשרות לשלב מגע תוך כדי אחיזה של אביזרים שונים (למשל כוס, קונוס וכדומה).

 לפרטים נוספים ולהורדת הקטלוג - לחצו כאן