מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

עמידון דינמי

העמדת חולים נוירולוגיים לאחר שבץ מוחי (Stroke) או לאחר פגיעת ראש הינה חלק חשוב מתהליך השיקום באופן כללי וכן חשובה במיוחד כהכנה לקראת שיקום הליכה בחולים אלו.
העמדת חולים מסייעת לשיקום היציבה, חיזוק ושליטה בפלג הגוף העליון והתחתון, חיזוק שרירים, שיפור זרימת הדם, חילוף החומרים בגוף (מטבוליזם), אינטראקציה טובה יותר עם הסביבה (במיוחד לחולים על בעיות הכרה) וכן בשיפור הנשימה.

היתרון בשימוש בעמידון מהדגם הנ"ל הוא שבנוסף ליתרונות של העמדה "קלאסית" ישנה אפשרות לשינוי מנח של העמידון ולהעבירו למצב דינמי. המצב הדינמי מאפשר גמישות של מסגרת העמידון בשתי רמות חופש כך שניתן לתרגל מספר רב של תרגילים אשר לא ניתנים לתירגול בכל עמידון אחר, לדוגמא, העברת משקל קדימה/אחורה, העברת משקל ימינה/שמאלה, העברת משקל בצורה אלכסונית, תירגול של צעד קדימה/ צעד אחורה ועוד. כל זאת בתוך מסגרת העמדה בטוחה.

בנוסף ישנה אפשרות לחבר לעמידון הנ"ל מערכת פידבק ממוחשבת ומתקדמת אשר מאפשרת יצירת תרגילים במימד וירטואלי ובכך לאתגר את המטופל להגיע לטווחי תנועה גדולים יותר ולקבל משוב מקוון לגבי איכות הביצוע. כמו כן ניתן ליצור רצף של תרגילים ובכך לאפשר עבודה עצמית של החולה בעמידון וכמובן בתוך מסגרת העמדה בטוחה.

 לפרטים נוספים ולהורדת הקטלוג - לחצו כאן

הוראות הפעלה מצולמות | תרגילים לדוגמה