מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

טכנולוגיות חדשניות בתחום החלפת מפרק ירך

NAVISWISS

Naviswiss מפתחת ומייצרת מערכות וניווט ממחושבות ממוזערות המניבות תוצאות מיידיות, מפשטות את זרימות העבודה, משפרות את איכות התוצאה הניתוחית ובעיקר מאפשרות למנתח להשיג את הרצוי בעבור מטופלו באופן המדוייק ביותר.

מערכות וניווט ממחושבות ממוזערות בניתוחי ירך

מערכת ניווט מספקת למנתח תמונות תלת מימדיות בזמן אמת של מפרק הירך המנותח והמכשירים הכירורגיים במהלך הניתוח. הנתונים מסופקים על ידי חיישנים המקובעים לאיזור הניתוח והמכשירים הכירורגיים עצמם.

מיקומם מנוטר על ידי מצלמה שמנשלטת ע"י הרופא ומחובר למחשב. המחשב מייצר את התמונות בזמן אמת בעזרת התוכנת ה Naviswiss בכדי להנחות את המנתח להשתיל את השתל בצורה מדויקת ומדויקת על פי התוכנית הכירורגית לפני הניתוח ולשלוט ברמה מילימטרית על אורך הרגלים של המטופל ועל פרמטרים נוספים חשובים אחרים.

ניווט ממוחשב הוא כלי עזר הנועד לסייע למנתח להשיג באופן מדוייק את הרצוי מבחינתו ובכך לשפר את התוצאה הניתוחית.

מומחים רבים סבורים כי דווקא בניתוח כגון החלפת מפרק ירך שכלי המדידה התוך ניתוחיים הינם מוגבלים (בניגוד להחלפת ברך למשל) וישנה חשיבות תפקודית ומשמעותית ליכולת שחזור פרמטרים חיוניים כמו שמירת אורך גפה ושחזור מדוייק של מיקום רוחבי של המשתלים , קמה חשיבות לשילוב "כלים חכמים" כגון מערכות ניווט ממחושבות על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

מערכת הניווט Naviswiss מציעה יתרונות רבים עבור המנתח והמטופל, התוצאה המשופרת משפיעה גם על חיי המטופל בצורה מיטבית הן בצורת השיקומית והן בפוטנציאל השרידות של השתלים.

Naviswiss מאפשר מענה טכנולוגי מתקדם לניתוח החלפת מפרק הירך בעזרת מערכת ניווט משוכללת. המנתח מקבל כלי המאפשר לו להשתיל את המפרק המלאכותי כפי שהוא תכנן ברוגע ושלווה במשרדו בהכנה לפני הניתוח. לפיכך ניתן למזער חריגות אשר מפחיתה את הסבירות של סיבוכים או השלכות לטווח הארוך.

המערכת מפיקה דו"ח בסיום הניתוח אשר ניתן למטופל ומהווה אסמכתא מדוייקת וממחושבת לפרמטרים שאליהם שוחזר מפרקו המלאכותי בהיבט הזוית המשתל, אורך גפה ועוד.

MyHip - מערכת להתאמה אישית בניתוחי החלפת מפרק הירך

טכנולוגיה מתקדמת המשמשת בתכנון תלת מימדי והדפסת תלת מימד לניתוח החלפת מפרק הירך באמצעות מכשור ספציפי למטופל שמיוצר אישית עבור המטופל.

MYHIP הן תבניות חיתוך חד פעמיות שנוצרו בכדי להתאים לאנטומיה הייחודית התלת מימדית של כל מטופל, פותח במיוחד לטיפול בחולים עם דלקת מפרקים ניוונית.

מערכת מתקדמת שתוכננה במיוחד כדי לסייע למנתח בבחירת שתלים ומיקומם, תוך התמודדות עם האתגרים בניתוח החלפת ירך וייעול המסלול להליך מתוכנן בקפידה.

בעזרת המערכת מבצעים תכנון תלת-ממדי לפני הניתוח אשר יכול הרבה יותר מידע למנתח בהשוואה לתבנית דו מימדית שמתקבלת מצילום רטגן פשוט.

MyHip

בעזרת תכנון מקדים זה נייצר בשוויץ תבניות שניתן דרכן לבצע את הניתוח ובכך לצמצם החלטות מנתח תוך כדי הניתוח עצמו.

תכנון מקדים ומיקום מדויק של השתלים זה הליך קריטי להצלחת הניתוח בטווח הקצר והארוך כאחד. מערכת זו מאפשרת לדייק בצורה מירבית עפ"י האנטומניה הייחודית של כל מטופל.